Z ostatniej chwili

Pomysł na prezent – tanie nadruki

Podobno pieniądze szczęścia nie dają – dopiero zakupy. Tak stwierdziła kiedyś pewna klasyczna blondynka, i trudno nie przyznać jej racji. Większość z nas lubi jakiegoś rodzaju zakupy (tak tak, nawet panowie – wystarczy wpuścić ich do marketu budowlanego albo salonu samochodowego), a już najprzyjemniej jest kupować prezenty – oczywiście pod warunkiem, że posiada się fajny pomysł. A co, jeśli nie? Znalezienie ciekawego pomysłu na prezent wcale nie jest kwestią prostą, tym bardziej, jeśli osoba, którą chcemy obdarować posiada już wszystko.

W takich „ciężkich” przypadkach, najbardziej trafionym pomysłem będzie podarowanie przedmiotu praktycznego, ale jednocześnie spersonalizowanego. Tego typu gadżety możemy zamówić na stronie nadrukuj24.pl. A co konkretnie możemy nadrukować? I na czym?

To już zależy od naszej wyobraźni. Firma specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na kubkach, magnesach, długopisach, notesach, brelokach, biżuterii, ale również ubraniach i czapkach. Wybór jest naprawdę szeroki, dzięki czemu w łatwy sposób możemy dobrać prezent zarówno dla partnera biznesowego, jak i dla własnej teściowej (chociaż ładunków wybuchowych nie polecamy).

Co bardzo ważne, firma oferuje nadruki już od jednej sztuki (w końcu, ile można mieć teściowych?), a ceny za wykonanie spersonalizowanego prezentu są naprawdę przystępne.

Koszulka lub gadżet z imieniem czy ulubioną postacią z bajki to również idealny pomysł na prezent dla dziecka. Nawet niejadek chętnie zasiądzie do śniadania, gdy kakao będzie podane w kubku z ulubionym bohaterem, zaś do szkoły czy przedszkola znacznie milej się idzie, gdy na koszulce widnieje słoneczne zdjęcie z wakacji. A jeśli nasi rodzice mieszkają na tyle daleko, że nie mogą za często oglądać wnuków, z pewnością ucieszą się kubkiem czy magnesem z ich uśmiechniętymi podobiznami.

A co, jeśli nie mamy pomysłu? Warto odwiedzić stronę nadrukuj24.pl i poszukać inspiracji – dowolne zdj ecie,  śmieszny cytat czy krótki komiks będzie idealnym i niebanalnym prezentem dla naszych bliższych i dalszych znajomych, który z pewnością zapamiętają na długo.

Podobnie sprawa wygląda, gdy prowadzimy działalność biznesową i chcemy obdarować kontrahentów – miło byłoby dać im coś nietuzinkowego, a jednocześnie na tyle uniwersalnego, by mieli z tego jakiś pożytek. Możemy oczywiście, wzorem setek innych firm, podarować zakupiony w markecie kalendarz, dołączając naszą wizytówkę – w końcu wszyscy tak robią i dlatego właśnie są wszystkimi. Ale jeśli chcemy zostać zapamiętani, wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić dobre wrażenie, znacznie lepiej będzie podarować gadżet (nawet nieśmiertelny kalendarz) opatrzony naszym logo, ciekawym obrazkiem czy inspirującym i przekornym aforyzmem. Koszt będzie niewiele większy, niż w przypadku „standardowego” prezentu, a efekt – o niebo lepszy.


 

 

O nas

logo-footer

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące gadżetów reklamowych, ich wykorzystania i efektywności jaką przynoszą. Zapraszamy do czytania!

kontakt@eremico.pl

http://www.gebuko.ro/

Często czytane

Pomysł na prezent – tanie nadruki
Tanie gadżety reklamowe
Tanie gadżety/nadruki

Świeże newsy branżowe

Drobiazg od firmy gwarantem sukcesu
Reklamowy pendrive
Smycze reklamowe
© Copyright Eremico.pl. All Rights Reserved.