Z ostatniej chwili

Gadżety reklamowe opis

Rozpoznawalność marki przekłada się bezpośrednio na zaufanie do niej. Klienci znacznie chętniej zapłacą za przedmiot, oferowany przez firmę, którą znają, niż za analogiczny przedmiot od tak zwanej firmy-krzak, o której nic wcześniej nie słyszeli. Z tego powodu, niezmiernie ważną kwestią jest zbudowanie w świadomości klientów przekonania, że jesteśmy znani i godni zaufania.

Najprostszym sposobem, aby to osiągnąć, jest zainwestowanie w gadżety reklamowe, które, goszcząc na stałe w domach czy miejscach pracy naszych klientów, będą systematycznie utrwalać się w ich świadomości. Przyjrzyjmy się zatem, jakie gadżety mamy do wyboru i które z nich będą najbardziej optymalne dla naszej firmy.


Odzież reklamowa

Pod pojęciem odzieży rozumiemy wszelkiego rodzaju koszulki, czapki, bluzy itp. elementy garderoby, na których możemy umieścić naszą reklamę lub logo. Oczywiście, umieszczenie logo np. na skarpetkach również jest możliwe, ale zasadą jest, aby w trakcie używania garderoby nasze logo było wyraźnie widoczne. Odzież reklamowa daje szerokie możliwości manewru, ponieważ umożliwia nadrukowanie symboli czy znaków dużych rozmiarów oraz opatrzenie ich ciekawym tekstem.

Kubki reklamowe

Kubki, jako przedmioty codziennego użytku, doskonale nadają się jako nośnik naszej reklamy. Ponieważ picie kawy czy herbaty kojarzy się z relaksem, przerwą od pracy i ogólnie z przyjemnością, nasze logo umieszczone na kubku również będzie się w ten sposób kojarzyło.


Długopisy reklamowe

Długopisy, ze względu na cylindryczny kształt oraz stosunkowo niewielką powierzchnię, stawiają pewne ograniczenia co do umieszczania na nich reklam, ale ich ogromną przewaga w stosunku do kubków czy odzieży jest relatywnie niska cena. Dzięki temu, nawet przy niewielkich nakładach finansowych, możemy pozwolić sobie na wyprodukowanie dużej ilości długopisów reklamowych,a  tym samym na dotarcie do znacznie szerszej liczny klientów.

Torby reklamowe

Torby stanowią doskonały nośnik reklamowy, ponieważ są to przedmioty trwałe  a jednocześnie bardzo użyteczne. Co więcej, z zasady są one używane na zewnątrz, w sklepie lub w drodze z niego, co powoduje, że nasze logo czy reklamę zobaczy znacznie więcej potencjalnych klientów, niż w przypadku kubka lub długopisu.


Zegary reklamowe

Zegar, jeżeli będzie estetycznie wykonany, może z powodzeniem zostać powieszony w sklepie lub biurze naszych kontrahentów. Ponieważ zegar to przedmiot, na który nawet odruchowo dość często spoglądamy, mamy pewność, że umieszczone na nim logo będzie na siebie zarabiać.

 

 

O nas

logo-footer

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje dotyczące gadżetów reklamowych, ich wykorzystania i efektywności jaką przynoszą. Zapraszamy do czytania!

kontakt@eremico.pl

http://www.gebuko.ro/

Często czytane

Pomysł na prezent – tanie nadruki
Tanie gadżety reklamowe
Tanie gadżety/nadruki

Świeże newsy branżowe

Drobiazg od firmy gwarantem sukcesu
Reklamowy pendrive
Smycze reklamowe
© Copyright Eremico.pl. All Rights Reserved.